Negabaritinių krovinių pervežimas

Miškininkystės paslaugos

 

Viena iš mūsų teikiamų paslaugų – negabaritinių krovinių pervežimas suteikia galimybę lengvai ir patogiai pervežti sunkiasvorę techniką. Negabaritinių krovinių kategorijai priskiriami didesni kroviniai, kurių matmenys arba svoris viršija transporto priemonės matmenis.

 

Paprastai tokių sudėtingų krovinių gabenimas sukelia daug rūpesčių, tačiau pasinaudoję mūsų teikiamomis paslaugomis, galėsite pamiršti nesklandumus, nes Jūsų kroviniai bus pergabenti patogiai, pasirūpinant visa reikalinga pervežimo technika, maršrutų planavimu, dokumentais ir kitais rūpesčiais.

 

Aukštos kokybės technika

 

Mūsų įmonėje naudojama šiuolaikinė pervežimo technika, kuri suteikia galimybę pakrauti ir iškrauti krovinius greitai ir patogiai, yra galimybė pervežti itin sunkius krovinius dideliais kiekiais. Darbus vykdo įgudę ir daug metų dirbantys krovėjai bei vairuotojai, todėl užtikriname aukštą teikiamų paslaugų kokybę.

 

Pristatome platų pervežimo technikos asortimentą, atitiksiantį įvairiausius poreikius. Jūs paskambinate ir sudarote užsakymą, o mes atvykstame Jūsų nurodytu adresu ir greitai pervežame visą sunkiasvorę techniką bei kitus negabaritinius krovinius į reikiamą vietą.

UAB Miškinta teikiamos paslaugos

Negabaritinių krovinių gabenimui būtina specifinė technika. Mūsų autoparke esantys įrenginiai su atvira platforma ir užvažiavimu yra specialiai pritaikyti patogiam sunkiasvorių krovinių užkėlimui ir transportavimui.

 

Transportuojame šiuos gabaritinius ir didžiagabaričius (negabaritinius), sunkiasvorius, nestandartinių dydžių krovinius:

 

  • žemės ūkio techniką (traktoriai, padargai, frezos, kombainai ir kt.);
  • statybinę ir kitą specialiąją techniką (ekskavatoriai, buldozeriai, krautuvai, savivarčiai ir kt.).

 

Negabaritinių krovinių pervežimas yra ganėtinai sudėtingas procesas. Gabenant negabaritinius krovinius paprastai reikia ne tik gerų ir patyrusių vairuotojų bei specializuotos technikos, bet taip pat daugybės leidimų, išankstinių susitarimų, o kartais net specialios palydos. Mūsų darbuotojai parinks optimaliausią gabenimui maršrutą su minimaliausiomis kuro sąnaudomis ir užtikrins visų reikiamų dokumentų paruošimą, todėl Jums niekuo nereikės rūpintis patiems.

 

Negabaritinių krovinių pervežimas – greitai, patogiai, patikimai, už prieinamą kainą. Pasinaudokite patyrusių specialistų pagalba ir išvenkite daugelio pervežimo rūpesčių.