Negabaritinių krovinių pervežimas

Miškininkystės paslaugos

 

Viena iš mūsų teikiamų paslaugų – negabaritinių krovinių pervežimas suteikia galimybę lengvai ir patogiai pervežti sunkiasvorę techniką. Negabaritinių krovinių kategorijai priskiriami didesni kroviniai, kurių matmenys arba svoris viršija transporto priemonės matmenis.

 

Paprastai tokių sudėtingų krovinių gabenimas sukelia daug rūpesčių, tačiau pasinaudoję mūsų teikiamomis paslaugomis, galėsite pamiršti nesklandumus, nes Jūsų kroviniai bus pergabenti patogiai, pasirūpinant visa reikalinga pervežimo technika, maršrutų planavimu, dokumentais ir kitais rūpesčiais.

Miškas

Kas yra negabaritiniai kroviniai?

 

Negabaritiniais kroviniais yra laikomi dideli kroviniai, kurie viršija standartinius gabaritus arba svorio/ tūrio santykį; reikalauja specialių transportavimo sąlygų. Negabaritiniai kroviniai dažnai išsikiša už transporto priemonės ribų, o jų gabenimas įmanomas naudojant tik specialias platformas. Šiai grupei priskiriamų krovinių gabenimas reikalauja ypatingo atidumo, vairuotojo įgūdžių ir patirties.

Dirbdami su mediena, naudojama specialią sunkiąją techniką, kuri yra tinkama negabaritinių krovinių transportavimui, todėl galime saugiai ir greitai pervežti sunkiasvorę miško, žemės ūkio, statybinę ir kitą techniką.

 

Aukštos kokybės technika

 

Mūsų įmonėje naudojama šiuolaikinė pervežimo technika, kuri suteikia galimybę pakrauti ir iškrauti krovinius greitai ir patogiai, yra galimybė pervežti itin sunkius krovinius dideliais kiekiais. Darbus vykdo įgudę ir daug metų dirbantys krovėjai bei vairuotojai, todėl užtikriname aukštą teikiamų paslaugų kokybę.

 

Pristatome platų pervežimo technikos asortimentą, atitiksiantį įvairiausius poreikius. Jūs paskambinate ir sudarote užsakymą, o mes atvykstame Jūsų nurodytu adresu ir greitai pervežame visą sunkiasvorę techniką bei kitus negabaritinius krovinius į reikiamą vietą.

 

Kiek kainuoja negabaritinių krovinių pervežimas?

 

Negabaritinių krovinių pervežimo kaina priklauso nuo daugybės veiksnių. Vienas svarbiausių yra krovinio dydis, svoris ir atstumas, kurį reikės įveikti. Jei kroviniui pakrauti bus reikalinga speciali technika ar įranga, pervežimas kainuos brangiau. Taip pat kaina gali padidėti, jei krovinį reikės paimti iš sunkiai privažiuojamos vietovės, kurioje gali prireikti papildomo transporto atstumui iki gero kelio įveikti.

Reikia transportuoti sunkiąją techniką ir norite sužinoti kainą? Susisiekite su UAB MIŠKINTA specialistais – žinodami maršrutą jei iš karto apskaičiuos ir pateiks preliminarią paslaugos kainą.

 

Kaip vyksta negabaritinių krovinių pervežimas?

 

Stambiagabaričių krovinių gabenimas reikalauja ypatingo atidumo, todėl jį pradedame nuo planavimo proceso. Mūsų specialistai įvertina krovinio savybes, gabaritus, specifinius poreikius transportavimui ir kt. Autoparke parenkamas tinkamiausias pervežimui transportas – sunkiai statybinei, žemės ūkio ir kitai technikai dažniausiai naudojame specialias atviras platformas, kurios leidžia saugiai ir patogiai užkelti sunkiąją techniką.

Negabaritinius krovinius pervežame griežtai laikydamiesi reikalavimų ir taisyklių, esant poreikiui, pasirūpiname krovos darbais, palyda, sutvarkome reikalingus dokumentus. Turime universalų tokių krovinių pervežimui skirtą transporto parką, todėl galime pervežti techniką, kuriai keliami specialūs reikalavimai.

 

Negabaritinių krovinių pervežimas reikalauja atsakomybės

 

Negabaritiniai kroviniai yra ne tik sunkūs ir dideli bei dėlto kelia didesnę riziką saugumui, jie dažniausiai yra ir nemažos vertės. Statybinė, žemės ūkio ar miškininkystėje naudojama technika reikalauja didelių investicijų, o avarijos transportuojant atveju nuostolis būtų patiriamas ir dėl priverstinės tokios technikos prastovos.

Išvengsite visų rūpesčių, nerimo ir nesklandumų, jei savo krovinį patikėsite UAB MIŠKINTA profesionalams. Mūsų komandą sudaro patyrę vairuotojai ir kitų sričių specialistai, kurie užtikrins jūsų krovinio saugumą visos kelionės metu. Mes atidžiai planuojame maršrutą, atsižvelgdami į tai, kad krovinys ne tik laiku pasiektų tikslinę vietą, bet ir pasiektų ją saugiai.

Visada laikomės visų saugumo taisyklių ir rekomendacijų, atidžiai paženkliname ir pritvirtiname krovinį, atliekame saugumo patikras. Tai garantija mūsų klientams, kad jų krovinys atvyks be jokių pažeidimų.

 

Negabaritinių krovinių pervežimas – užduotis profesionalams

 

UAB MIŠKINTA komandą sudaro patyrę vairuotojai, kurie kartu su mūsų specialistais užtikrina geriausią krovinio saugumą. Negabaritinius krovinius į tikslinę vietą pristatome visoje Lietuvoje, todėl patikėję šią užduotį mums, išvengsite visų su pervežimu susijusių rūpesčių.

Visą pervežimo procesą kruopščiai kontroliuojame ir laikomės numatyto plano, kad išvengtume vėlavimo ir netikėtumų. Didelė patirtis šioje srityje ir moderni naudojama įranga bei transportas leidžia mums užtikrinti geriausią pervežimo kokybę ir sumažinti kaštus.

Negabaritinių krovinių pervežimas yra svarbi mūsų veiklos dalis, todėl nuolat investuojame į transporto parką, kad galėtume klientams pasiūlyti geriausius sprendimus. Esame vieni iš nedaugelio vežėjų, kurie gali pasiūlyti sunkiosios technikos transportavimą net ir iš sunkiau pasiekiamų vietovių. Patikėkite savo krovinį mums ir pamirškite visus su transportavimu susijusius rūpesčius.

 

UAB Miškinta teikiamos paslaugos

 

Negabaritinių krovinių gabenimui būtina specifinė technika. Mūsų autoparke esantys įrenginiai su atvira platforma ir užvažiavimu yra specialiai pritaikyti patogiam sunkiasvorių krovinių užkėlimui ir transportavimui.

 

Transportuojame šiuos gabaritinius ir didžiagabaričius (negabaritinius), sunkiasvorius, nestandartinių dydžių krovinius:

 

  • žemės ūkio techniką (traktoriai, padargai, frezos, kombainai ir kt.);
  • statybinę ir kitą specialiąją techniką (ekskavatoriai, buldozeriai, krautuvai, savivarčiai ir kt.).

 

Negabaritinių krovinių pervežimas yra ganėtinai sudėtingas procesas. Gabenant negabaritinius krovinius paprastai reikia ne tik gerų ir patyrusių vairuotojų bei specializuotos technikos, bet taip pat daugybės leidimų, išankstinių susitarimų, o kartais net specialios palydos. Mūsų darbuotojai parinks optimaliausią gabenimui maršrutą su minimaliausiomis kuro sąnaudomis ir užtikrins visų reikiamų dokumentų paruošimą, todėl Jums niekuo nereikės rūpintis patiems.

 

Negabaritinių krovinių pervežimas – greitai, patogiai, patikimai, už prieinamą kainą. Pasinaudokite patyrusių specialistų pagalba ir išvenkite daugelio pervežimo rūpesčių.

 

SUSISIEKITE SU MUMIS