Miško kirtimas

Miškininkystės paslaugos

Mūsų įmonė teikia miško kirtimo ir su kirtimu glaudžiai susijusias paslaugas:

  • Miško valymas;
  • medienos išvežimas;
  • miško traukimo darbai.

 

Geriausias laikas miškui kirsti yra ruduo ir žiema, nes laikotarpis žemei pašalus palengvina važinėjimą miškuose, o šaltuoju metų laiku kertami medžiai ne taip greitai genda bei neprarasdami kokybės išsilaiko iki pavasario.

 

Miškų kirtimo grupės

 

Apsisprendėte iškirsti savo turimą mišką? Turėkite omenyje, kad tai dar nereiškia, jog galėsite darbus atlikti taip, kaip norite. Pirmiausia privalote išsiaiškinti, kokius kirtimus galima vykdyti jūsų valdoje. Pristatome keturias miško kirtimo grupes:

 

  1. Pagrindiniai miško kirtimai. Kertami brandūs ir bręstantys medynai.
  2. Ugdomieji miško kirtimai. Kertami nepageidaujamų rūšių medžiai, kreivi ir šakoti, kurie trukdo augti kitiems geros kokybės medžiams.
  3. Sanitariniai miško kirtimai. Kertami ligoti, kenkėjų pažeisti bei džiūstantys ar sudžiūvę medžiai.
  4. Specialieji miško kirtimai. Šie kirtimai apima visus kitus kirtimus, kurie nepriskiriami pagrindiniams, ugdomiesiems ar sanitariniams.

 

Nepamirškite, kad miško kirtimui būtini specialiai išduodami leidimai. Miško kirtimas turi daugybę taisyklių ir sąlygų – nuo kirtimo tik tam tikru laikotarpiu iki draudimo kirsti medžius augančius ant statesnio nei 45 laipsniai šlaito. UAB Miškinta užtikrina, kad mūsų komanda visus darbus atlieka tik legaliu keliu. Susisiekite su mumis dėl konsultacijos ir darbų kainos!