Miškovežio paslaugos

Miškininkystės paslaugos

Reikalinga pagalba pervežti medieną iš kirtavietės? Teikiamos kokybiškos miškovežio paslaugos palankiomis kainomis visoje Lietuvos teritorijoje. Moderniais ir talpiais miškovežiais transportuojame medieną į pasirinktą vietą. Darbus atlieka patyrę vairuotojai ir krovėjai, užtikrinantys greitą, sklandų ir patikimą medienos pakrovimą bei gabenimą. Sužinokite daugiau apie mūsų teikiamas paslaugas ir jų kainas.

 

Kada reikalingos miškovežio paslaugos?

 

Miškovežio paslaugų prireiks norint pervežti medieną. Geriausia šias paslaugas užsakyti iš anksto – taip mūsų specialistai galės atsižvelgti į oro sąlygas ir suplanuoti geriausią bei greičiausią maršrutą, užtikrinti, kad darbai vyktų sparčiai ir sklandžiai. Medieną išvežti iš kirtavietės padės UAB MIŠKINTA komanda, kurią sudaro daug patirties turintys ir profesionalūs vairuotojai. Darbui naudojame techniką, kuri gali būti naudojama net kalvotose ir sunkiai pasiekiamose vietovėse.

Taip pat miškovežio paslaugos gali būti reikalingos ir norint transportuoti medieną iš sandėlio. Tokiu atveju patariama rinktis kuo didesnę priekabą – kuo daugiau medienos vienu reisu yra pervežama, tuo mažesnė paslaugų kaina.

Miškovežio paslaugos

Kodėl verta rinktis savikroves priekabas?

 

Priklausomai nuo privažiavimo prie krovinio aplinkybių, gali būti naudojamos savikrovės priekabos. Jas visada naudinga rinktis, nes tai padeda išvengti papildomos įrangos transportavimo kaštų, kurie turi įtakos tiek kainai, tiek laiko sąnaudoms. Miškovežiai su manipuliatoriais gali patys pakrauti ir iškrauti medienos krovinį, todėl dirba labai našiai ir efektyviai.

Vienintelė problema, kad tokios transporto priemonės yra sunkesnės ir didesnių gabaritų, todėl ne visada gali būti naudojamos sunkiai privažiuojamose miškingose vietovėse. Ar konkrečiu atveju tokios technikos naudojimas nesukels nesklandumų rizikos, įvertins profesionalai. Vis dėlto tokių situacijų pasitaiko retai, nes naudojama technika yra pritaikyta sudėtingoms sąlygoms, o mūsų profesionalų komanda nebijo iššūkių.

 

Profesionalios miškovežio paslaugos

 

Medienos transportavimui naudojame šiuolaikinius miškovežius ir miškavežes, visa technika yra aprūpinta reikalinga įranga. Jei tik sąlygos leidžia, naudojame miškovežius su manipuliatoriais – taip darbai vyksta greičiau, išvengiama papildomos technikos naudojimo poreikio ir jos transportavimo kaštų.

Visi miškovežiai yra nuomojami kartu su vairuotoju, o miškų savininkų patogumui pasirūpinsime ir visa kita reikalinga įranga bei darbais. Mūsų komanda pasirūpins medienos sortimentų paruošimu, pakrovimu ir pristatymu į tikslinę vietą. Naudojame modernius metodus optimaliai planuoti maršrutui, todėl mūsų miškovežis krovinį pristatys greitai ir saugiai. Sumanūs ir motyvuoti sprendimai užtikrina, kad mediena į reikalingą vietą bus pristatyta geriausia kaina.

 

Rinkitės miškovežio paslaugas UAB Miškinta

 

Kodėl verta rinktis būtent mūsų teikiamas miškovežio paslaugas? Mums rūpi klientų pageidavimai ir esame pasirengę pergabenti reikiamus medienos kiekius, sudarydami kaip įmanoma palankesnes sąlygas.

 

  • Gabename medieną greitai ir už nedidelę kainą;
  • pristatome krovinius visuomet tiksliai į reikiamą vietą;
  • galime pasiūlyti greitus pervežimus dideliais kiekiais;
  • transportavimui naudojame šiuolaikišką ir darbams gerai pritaikytą techniką;
  • miškovežius vairuoja patikimi ir profesionalūs vairuotojai;
  • sutvarkome visus pervežimui reikalingus dokumentus.

 

Modernios technologijos

 

Mūsų įmonėje naudojamos tik modernios šiuolaikinės technologijos, kurios yra specialiai pritaikytos dideliems medienos kiekiams pervežti. Mediena iš biržių gabenama savikrovėmis priekabomis ir medvežėmis. Miškovežiuose įrengti manipuliatoriai padeda greitai ir lengvai pakrauti ir iškrauti didelius kiekius medienos be jokios papildomos technikos.

 

Kiek kainuoja miškovežio paslaugos?

 

Tiksli medienos transportavimo kaina priklauso nuo:

 

  • pervežimo maršruto;
  • gabenamo medienos kiekio;
  • paruoštos medienos matmenų;
  • kelių būklės, reljefo, privažiavimo bei kitų aplinkos veiksnių.

 

Priklausomai nuo situacijos, medienos kiekis nustatomas fotometriniu metodu, matuojant tradiciniu būdu arba pagal pirkėjo ataskaitą. Mūsų specialistai parenka trumpiausią įmanomą maršrutą su mažiausiomis kuro sąnaudomis, todėl galite būti užtikrinti, kad mediena bus pergabenta greitai ir už geriausią kainą. Tikslios pervežimo kainos yra derinamos su kiekvienu klientu individualiai.

 

Profesionalios miškovežio paslaugos – greitai, patikimai, už puikią kainą. Pasinaudokite mūsų modernia technika bei specialistų patyrimu ir išvenkite varginančių medienos gabenimo rūpesčių.

 

SUSISIEKITE SU MUMIS