Mediena

Miškininkystės paslaugos

Žmogus medieną naudoja nuo seno – tai nepakeičiama statybinė ir gamybinė medžiaga. Be to, mediena yra atsinaujinantis išteklius, tad jos naudojimas yra tvarus ir nekenkia aplinkai. Medienos gavyba ir sortimentų ruošimas yra viena pagrindinių mūsų įmonės veiklos sričių. Suprantame, kad šis procesas gali būti žalingas gamtai, todėl visada užtikriname nepertraukiamą miško atsinaujinimo ciklą atlikdami valomuosius ir retinamuosius kirtimus ir atsodinimą.

Vadovaudamiesi atsakingu požiūriu į medienos gavybą, siekiame efektyvaus jos panaudojimo, todėl siūlome ne tik įvairių rūšių, bet ir skirtingų kokybinių parametrų medieną. Parduodame įvairiais kiekiais, todėl mūsų pirkėjais yra tiek fiziniais asmenys, tiek gamybos įmonės.

Mediena

Kokia mediena prekiaujame?

 

UAB MIŠKINTA siūlo platų medienos asortimentą – parduoda tarinius rąstus, rąstelius, apvalią medieną, popiermedį, malka ir kitų rūšių medieną. Medienos gavyba yra viena iš mūsų veiklos sričių, todėl klientams galime pasiūlyti jų poreikius atitinkančius medienos sortimentus ir paruošti medieną pagal reikalingus parametrus.

Siekiame, kad visa gauta mediena būtų optimaliai panaudojama, todėl prekyba yra svarbi mūsų veiklos dalis. Vienas pagrindinių produktų – malkinė mediena, taip pat didelę pardavimų dalį sudaro ir apvali, mediena rąsteliais.

 

Kaip pasirinkti medieną?

 

Kokios rūšies medieną pasirinkti, priklauso nuo jos tikslinio panaudojimo. Atkreipkite dėmesį, kad ne visada pigiausia mediena leis daugiausiai sutaupyti – spygliuočių mediena kainuoja pigiau, tačiau nėra tokia atspari vandens ir lauko sąlygoms kaip drebulė. Visada pasikonsultuokite su mūsų medienos specialistais, kad nenutiktų taip, kad vieną kartą sumokėję pigiau, vėliau turėsite didelių išlaidų.

Kiekvienos rūšies mediena turi specifinių savybių, tad renkantis į tai privalu atsižvelgti. Žinoma, skiriasi ir medžio išvaizda, tačiau net jei ieškote medienos apdailos elementams gaminti, pirmiausiai dėmesį kreipkite į medžio savybes, o ne estetiką. Mūsų specialistai visada yra pasirengę patarti ir padėti išsirinkti priimant teisingus sprendimus.

 

Nuo ko priklauso medienos kaina?

 

Medienos kainą lemia daugybė veiksnių: rūšis, drėgnumas, kokybė, sezoniškumas ir kt. Negalima pamiršti, kad medienos rinkoje konkuruoja ne tik vietiniai sortimentai, bet ir atvežti iš užsienio. Be to, daug įtakos medienos kainai turi ir ekonominiai svyravimai, tad kaina nuolatos kinta.

Visada sutaupysite, jei rinksitės medienos tiekimo profesionalus. UAB MIŠKINTA veikla apima miškininkystę, medienos gavybą, paruošimą ir pardavimą, todėl siūlome visas reikalingas paslaugas iš vienų rankų. Užsakytą medieną pristatysime į tikslinę vietą greitai ir saugiai, tad perkant jums nereikės sukti galvos, kur ieškoti vežėjo.

Daugiau informacijos apie visas mūsų teikiamas paslaugas ir patirtį galite rasti internetu, kitose šios svetainės skiltyse. Esame patikimas medienos tiekimo partneris, subūręs profesionalią komandą, todėl su mumis bendradarbiauti visada verta. Reikia daugiau informacijos apie tiekiamą medieną ir jos kainą? Susisiekite ir mūsų specialistai suteiks visą reikalingą informaciją.

 

SUSISIEKITE SU MUMIS