Miško supirkimas

Miškininkystės paslaugos

Esame pasiruošę pirkti jūsų mišką! Kadangi vertiname tiek savo, tiek jūsų darbą, laiką ir pastangas, pirkdami mišką pasiūlysime geriausią rinkos kainą. Miško savininkai, pasiruošę parduoti savo mišką, gali rinktis iš dviejų pirkimo – pardavimo variantų:

 

  • Parduoti mišką su žeme;
  • parduoti mišką be žemės (statų mišką išsikirtimui).

Perka mišką

Miško pirkimas su žeme

 

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl verta parduoti mišką su žeme – tai daug laiko ir specifinių žinių reikalaujanti miško priežiūra, pradedant neteisėtais kirtimais, baigiant nuolatine miško sanitarinės būklės stebėsena. Šie ir kiti miško priežiūros ir apsaugos darbai taip pat neaplenkia ir miško savininko piniginės.

 

Taigi, pardavę mišką su žeme atsikratysite nemažai rūpesčių.

 

Miško pirkimas išsikirtimui

 

Garantuojame miško kirtimą laikantis visų miško naudojimo įstatymų ir siūlome palankiausias rinkos kainas. Pirkdami mišką išsikirtimui pasirūpiname visa reikalinga dokumentacija, miškotvarkos projekto parengimu bei kitais būtinais darbais, įskaitant miško atsodinimą po kirtimo.

 

Kokį miško pardavimo būdą pasirinkti?

 

UAB MIŠKINTA perka mišką su žeme arba be jos (iškirtimui). Abu miško pardavimo būdai turi privalumų ir trūkumų, tačiau esminiai jų skirtumai yra šie:

–          Parduodant mišką su žeme, savininkas praranda visas nuosavybės teises, parduodant mišką be žemės, nuosavybės teisės išlieka;

–          Parduodant mišką su žeme savininkui nelieka jokių pareigų ir reikalavimų, o pardavus mišką be žemės ir toliau teks rūpintis savo turtu, jį prižiūrėti, mokėti mokesčius;

–          Miško be žemės pardavimas gali būti vykdomas kelis kartus, jis neužkerta kelio miško su žeme pardavimui.

Miško pirkimas – atsakingas žingsnis, sukeliantis daugybę atsakomybių. Jei esate miško savininkas ir svarstote apie jo pardavimą, susisiekite su mūsų specialistais ir gausite profesionalų patarimą, koks pardavimo būdas jums tiktų.

 

Ar verta parduoti mišką?

 

Šis klausimas kyla daugeliui miško savininkų ir į jį vienareikšmiškai atsakyti sudėtinga. Miškas yra turtas, reikalaujantis investicijų ir priežiūros, tačiau jis taip pat gali atnešti ir didelės finansinės naudos. Mišku būtina rūpintis, tad jei tokios galimybės šiuo metu neturite, galbūt verta pagalvoti apie pardavimą. Juolab, kad norintys nuosavybės teisę išsaugoti savininkai gali rinktis miško be žemės pardavimą ir gauti finansinės naudos pardavę medieną.

Jei jaučiate, kad jums stinga žinių ir patirties priimti sprendimus dėl miško, pasitarkite su UAB MIŠKINTA profesionalais. Jie suteiks informacijos apie padėtį rinkoje, patars ir padės priimti motyvuotą ir atsakingą sprendimą.

 

Kaip nustatoma miško supirkimo kaina?

 

Perkant mišką yra vertinami įvairūs kriterijai: miško vieta, dydis, medžių tankis, branda, rūšys, žemės derlingumas. Jei miškas perkamas su žeme, jo kaina gali priklausyti ir nuo to, ar šalia yra miestas, vandens telkinys. O parduodant mišką iškirtimui, esminės įtakos kainai turi privažiavimas prie būsimos kirtavietės ir jo kokybė.

Nesvarbu, parduodate mišką ar tik medieną, kainai taip pat yra svarbus ir plotas bei tūris. Miško tūris skaičiuojamas kietmetriais ir nurodo, kokį kiekį medienos galima išgauti. Įtakos nustatant kainą turi ir vyraujanti situacija rinkoje – medienos kainos skiriasi nuo medžio rūšies, panaudojimo būdo, pasiūlos ir paklausos santykio. Atsižvelgdamas į individualius veiksnius miško kainą geriausiai įvertins šios srities ekspertas.

 

Kaip bus naudojamas nupirktas miškas?

 

Tiek su žeme, tiek ir be jos nupirktas miškas gali būti panaudojamas labai įvairiai. Konkretus panaudojimas priklauso nuo miško būklės ir teritorijos, kurioje jis yra, statuso. Mūsų gyvenimui reikalinga mediena, tačiau klaidinga manyti, kad kirtimas visada yra žalinga žmogaus veikla. Kai kuriuose miškuose retinamieji ir sanitariniai kirtimai ne tik padeda medžiams geriau augti, bet ir yra puikus būdas gauti medienos.

UAB MIŠKINTA visus valdomus miškus naudoja atsakingai ir efektyviai, laikydamasi visų teisės aktų reikalavimų. Mes žinome, kad norint mišką paversti neišsenkančių išteklių šaltiniu, juo reikia tinkamai rūpintis ir atsakingai vykdome šį savo įsipareigojimą.

 

Kaip vyksta miško supirkimas?

 

Jei svarstote apie miško pardavimą, kviečiame susisiekti su mūsų specialistais ir aptarti visas galimybes. Mes suteikiame visą būtiną informaciją, tačiau sprendimą priima miško savininkas. Nusprendus parduoti, reikia atlikti miško vertinimą, jo metu nustatoma kaina.

Priklausomai nuo to, ar miškas parduodamas su žeme, ar be jos, yra atliekami procedūriniai darbai, paruošiami visi reikalingi dokumentai, derinami leidimai. Bendradarbiaudami su mumis išvengsite galvos skausmo ir nežinios, nes mūsų specialistai yra tikri profesionalai ir padės kiekvienoje su mišku susijusioje situacijoje.

 

Profesionalus ir atsakingas miško supirkimas

 

Miško supirkimas yra viena svarbiausių mūsų veiklos sričių. Esame orientuoti į darnius ir ilgalaikius tikslus, todėl užtikriname, kad miško kirtimai yra atliekami profesionaliai ir tausojant aplinką. O nupirkę mišką su žeme, prisiimsime visus įsipareigojimus ir atliksime visus reikalingus priežiūros darbus.

Esame profesionalai, tačiau mums svarbi ne tik ekonominė nauda, o ir atsakomybė gamtai. Dėl to UAB MIŠKINTA savo veikloje naudoja modernius ir efektyvius procesus bei techniką, kuri užtikrina tinkamą miško priežiūrą, o medienos gavybą padaro kuo mažiau žalingą gamtai. Parduodami savo mišką mums, galite būti tikri, kad patikite jį į geras rankas.

 

Atsakingas darbas dėl jūsų finansinės gerovės

 

Bet kokiu atveju, miško pirkimo klausimas – sudėtingas ir daug niuansų turintis procesas, todėl tam reikalingas profesionalų darbas ir kompetentingos, išsamios konsultacijos. Mūsų įmonė siūlo sklandų ir greitą miško pirkimo procesą už jums naudingą kainą. Tam, kad būtumėte visiškai užtikrinti savo sprendimu, atsakysime į visus iškilusius klausimus ir išsklaidysime bet kokias abejones.

 

UAB Miškinta komanda konsultuoja visais miškininkystės klausimais, pavyzdžiui, projekto rengimo, biržių rėžimo, atsodinimo ir t. t. Padedame ir medienos realizavimo klausimais. Norite sužinoti savo miško kainą? Susisiekite su mumis – miško kainą įvertinsime greitai ir sklandžiai!

 

SUSISIEKITE SU MUMIS