Miško pirkimas

Miškininkystės paslaugos

Esame pasiruošę pirkti jūsų mišką! Kadangi vertiname tiek savo, tiek jūsų darbą, laiką ir pastangas, pirkdami mišką pasiūlysime geriausią rinkos kainą. Miško savininkai, pasiruošę parduoti savo mišką, gali rinktis iš dviejų pirkimo – pardavimo variantų:

 

  • Parduoti mišką su žeme;
  • parduoti mišką be žemės (statų mišką išsikirtimui).

 

Miško pirkimas su žeme

 

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl verta parduoti mišką su žeme – tai daug laiko ir specifinių žinių reikalaujanti miško priežiūra, pradedant neteisėtais kirtimais, baigiant nuolatine miško sanitarinės būklės stebėsena. Šie ir kiti miško priežiūros ir apsaugos darbai taip pat neaplenkia ir miško savininko piniginės.

 

Taigi, pardavę mišką su žeme atsikratysite nemažai rūpesčių.

 

Miško pirkimas išsikirtimui

 

Garantuojame miško kirtimą laikantis visų miško naudojimo įstatymų ir siūlome palankiausias rinkos kainas. Pirkdami mišką išsikirtimui pasirūpiname visa reikalinga dokumentacija, miškotvarkos projekto parengimu bei kitais būtinais darbais, įskaitant miško atsodinimą po kirtimo.

 

Atsakingas darbas dėl jūsų finansinės gerovės

 

Bet kokiu atveju, miško pirkimo klausimas – sudėtingas ir daug niuansų turintis procesas, todėl tam reikalingas profesionalų darbas ir kompetentingos, išsamios konsultacijos. Mūsų įmonė siūlo sklandų ir greitą miško pirkimo procesą už jums naudingą kainą. Tam, kad būtumėte visiškai užtikrinti savo sprendimu, atsakysime į visus iškilusius klausimus ir išsklaidysime bet kokias abejones.

 

UAB Miškinta komanda konsultuoja visais miškininkystės klausimais, pavyzdžiui, projekto rengimo, biržių rėžimo, atsodinimo ir t. t. Padedame ir medienos realizavimo klausimais. Norite sužinoti savo miško kainą? Susisiekite su mumis – miško kainą įvertinsime greitai ir sklandžiai!