Medienos transportavimas

Miškininkystės paslaugos

 

Pervežti medieną gali būti sunki užduotis, nes jai reikia tam tikros transporto priemonės – rąstų ar malkų lengvuoju automobiliu neparsivešite (šiam darbui reikalingi sunkvežimiai arba miškovežiai). Todėl perkant malkinę medieną tenka pagalvoti apie transportavimo paslaugas teikiančias įmones ar individualius asmenis.

 

Turime puikų pasiūlymą visiems, susidūrusiems su šia dilema. Medienos transportavimas mūsų įmonėje vykdomas į jūsų pageidaujamą vietą visoje Lietuvos teritorijoje. Pervežimo kaina priklauso nuo medienos kiekio ir nustatyto maršruto, tačiau galime jus užtikrinti, kad savo kainomis neskriaudžiame jokių klientų. Siūlome protingas ir prieinamas kainas kiekvienam.

 

Ne tik transportuojame, bet ir perkame

 

UAB Miškinta gali nupirkti jūsų paruoštą medieną – perkame net nedideliais kiekiais. Jums taip pat nereikės rūpintis transportu, nes nupirktą medieną pasiimsime ir persivešime patys. Kiekį nustatome fotometriniu metodu, matuodami tradiciniu būdu arba pagal pirkėjo ataskaitą, jei galutinio pirkėjo sandėlyje medienos tūris nustatomas skanavimo būdu.

 

Išvežame jūsų medieną iš miško į pageidaujamą vietą už puikią kainą – kviečiame patikėti transportavimo darbus UAB Miškinta komandai! Jeigu turite klausimų, kreipkitės konsultacijai, mielai padėsime.