Medienos transportavimas – pervežimas

Miškininkystės paslaugos

Daiktai iš medžio mus supa ir namuose, ir darbe, tačiau tam, kad jie gimtų, mediena nukeliauja labai ilgą kelią. Visų pirma, miškas turi užaugti ir subręsti, o kai susidaro palankios sąlygos, gali būti vykdomi kirtimai. Medieną iš miško tankmės ištempti padeda miško traukimas – šis egzotiškai skambantis proceso pavadinimas liko nuo senų laikų, kai nukirstus medžius iš neprivažiuojamų vietų tempdavo arkliai. Iš miško mediena keliauja į sandėlius ir dar ne vieną kartą!

Miškų savininkams svarbiausias yra pradinis etapas – medienos pervežimas iš miško į sandėlį ar kitą tikslinę vietą. Šią paslaugą galite patikėti į patikimas ir profesionalias UAB MIŠKINTA komandos rankas.

Medienos transportavimas

Medienos pervežimas – užduotis profesionalams

 

Medienos transportavimas gali sukelti daugybę iššūkių – krovinys sunkus ir didelis, o miškovežiams tenka įveikti net tiesius ir lygius, bet ir miško kelius. Sunki technika klimpsta ir stringa siauruose pravažiavimuose, tad maršrutą būtina atidžiai suplanuoti. Patikėkite medienos pervežimą profesionalams, kurie turi reikalingų žinių ir patirties bei įvairios technikos.

UAB MIŠKINTA visada atsakingai įvertina situaciją ir parenka tinkamiausią techniką. Nors didžiuosius miškovežius naudoti yra ekonomiškiau – vienu reisu pervežamas didesnis krovinys, ne visur stambių gabaritų transportas pravažiuos. Atsižvelgdami į privažiavimą prie kirtavietės ir vietovės reljefą priimame pagrįstus sprendimus, kurie padeda išvengti nesklandumų ir laiku atlikti sutartus pervežimo darbus.

Taip pat visada užtikriname, kad gerbiame ir tausojame mišką. Mums svarbus ne tik pervežti krovinį iš taško A į tašką B, bet ir įveikti šią užduoti nežalojant jūsų miško.

 

Kiek kainuoja medienos pervežimas?

 

Medienos pervežimo kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, todėl tiksliai ją pasakyti nėra įmanoma. Išsiaiškinę visą svarbią informaciją, UAB MIŠKINTA specialistai suplanuos maršrutą ir parengs sąmatą, kurioje bus tiksli medienos transportavimo kaina. Pervežti didelį ir sunkų krovinį, žinoma, kainuos brangiau, tačiau ne mažiau svarbu ir tai, kiek ir kokios technikos reikės, ar ją teks transportuoti, kokio dydžio darbuotojų komandos reikės. Tai didžiąja dalimi lemia susisiekimo su kirtaviete sąlygos – kuo sudėtingesnis privažiavimas, tuo daugiau darbų atsiranda pervežant medieną.

 

Kaip vyksta medienos pervežimas?

 

Medienos pervežimą patariama planuoti iš anksto: taip mūsų specialistai galės įvertinti oro sąlygas ir pasirinkti tinkamiausią laiką. Tai padės užtikrinti, kad medienos krovinį tikslinę vietą pasieks sklandžiai, saugiai ir sutartu laiku.

Medienos pervežimas gali būti vykdomas miškovežiu arba miškaveže. Jei vietovė erdvesnė, gali būti naudojama technika su manipuliatoriumi – tuomet papildomos įrangos medienos pakrovimui naudoti nereikia. Priešingu atveju reikalinga papildoma technika, kuri sukraus medienos sortimentus į priekabą. Miškų savininkų patogumui UAB MIŠKINTA kartu su pervežimu gali atlikti ir kitas užduotis: paruošti medienos sortimentus, atlikti miško traukimą, transportuoti sunkiasvorę techniką ir kt.

 

Saugus ir patikimas medienos transportavimas

 

Medienos krovinys yra didelis ir sunkus, todėl nelaimės atveju kelia didelę pavojaus riziką tiek eismo dalyviams, tiek jų turtui. Dėl to rekomenduojame tokio sudėtingo krovinio pervežimą visada patikėti tik patyrusiems profesionalams. Medienai vežti naudojamas specialus transportas, kuris gali įveikti įvairius kelius, teikdami transportavimo paslaugas laikomės visų saugumo reikalavimų ir rekomendacijų.

Pervežti medieną gali būti sunki užduotis, nes jai reikia tam tikros transporto priemonės – rąstų ar malkų lengvuoju automobiliu neparsivešite (šiam darbui reikalingi sunkvežimiai arba miškovežiai). Todėl perkant malkinę medieną tenka pagalvoti apie transportavimo paslaugas teikiančias įmones ar individualius asmenis.

Atsakingai žiūrime į savo užduotį, todėl mums svarbu ne tik laiku pristatyti krovinį, bet ir išvengti žalos miškui, kurią gali padaryti sunki technika. Visada ieškome geriausio sprendimo, kuris leistų suderinti ir žmogaus, ir gamtos interesus.

Turime puikų pasiūlymą visiems, susidūrusiems su šia dilema. Medienos transportavimas mūsų įmonėje vykdomas į jūsų pageidaujamą vietą visoje Lietuvos teritorijoje. Pervežimo kaina priklauso nuo medienos kiekio ir nustatyto maršruto, tačiau galime jus užtikrinti, kad savo kainomis neskriaudžiame jokių klientų. Siūlome protingas ir prieinamas kainas kiekvienam.

 

Ne tik transportuojame, bet ir perkame

 

UAB Miškinta gali nupirkti jūsų paruoštą medieną – perkame net nedideliais kiekiais. Jums taip pat nereikės rūpintis transportu, nes nupirktą medieną pasiimsime ir persivešime patys. Kiekį nustatome fotometriniu metodu, matuodami tradiciniu būdu arba pagal pirkėjo ataskaitą, jei galutinio pirkėjo sandėlyje medienos tūris nustatomas skanavimo būdu.

 

Išvežame jūsų medieną iš miško į pageidaujamą vietą už puikią kainą – kviečiame patikėti transportavimo darbus UAB Miškinta komandai! Jeigu turite klausimų, kreipkitės konsultacijai, mielai padėsime.

 

SUSISIEKITE SU MUMIS