Rąstai

Miškininkystės paslaugos

Ieškote kokybiškos medienos geromis kainomis? Mūsų įmonė užsiima prekyba rąstais ir kitomis medienos rūšimis – pas mus visada rasite platų pasirinkimą pagal individualius poreikius. Prekiaujame skirtingų dydžių bei rūšių rąstais, užsiimame jų transportavimu, pristatome medieną norimais kiekiais Jūsų nurodytu adresu. Rąstų  kaina suderinama bendru pirkėjo ir pardavėjo sutarimu, atsižvelgiant į medienos kokybės vertinimo kriterijus ir kitus veiksnius.

Rąstai

Kokie rąstai yra mūsų asortimente?

 

UAB MIŠKINTA siūlo platų asortimentą paslaugų ir parduoda įvairią medieną. Mūsų asortimente siūlomi eglių, pušų, juodalksnio, drebulės ir uosio rąstai. Klientams siūlome įvairios kokybės ir skirtingų techninių parametrų rąstus, todėl mūsų asortimente tinkamos medienos ras ir norintys statyti namą, ir gamybos įmonės ar amatininkai.

Visa mūsų mediena yra ruošiama laikantis geriausios praktikos ir profesionaliai, užtikrinant aukštą rąstų kokybę ir kvalifikuotą vertinimą. Esame darnios medienos gavybos šalininkai, todėl galime pasiūlyti įvairiomis kokybinėmis savybėmis pasižyminčios medienos, kuri gali būti įvairiai pritaikoma.

 

Kaip gali būti panaudojama apvali mediena?

 

Apvali mediena, dar vadinama žaliavine mediena, gali būti panaudojama labai įvairiai: statybai, malkoms, mažajai architektūrai, baldams, apdailos elementų namui, supynėms, įvairiems dirbiniams gaminti. Esminį panaudojimo būdą lemia medienos rūšis, nes nuo jos priklauso tvirtumas, estetinės ir kitos savybės. Vis dėlto galutinį sprendimą, kaip panaudoti rąstą, lemia ir jo techninės charakteristikos: pavyzdžiui, kokybė, sausumas, ilgis, šakotumas ir kt.

UAB MIŠKINTA pirkėjams siūlo įvairių parametrų apvalią medieną, o taip pat gali paruošti rąstus pagal individualius poreikius. Klientų patogumui papildomai siūlome ir medienos transportavimo bei iškrovimo paslaugas. Apvalią medieną parduodame įvairiais kiekiais – mūsų klientais yra ir fiziniai asmenys, ir didelės gamybos įmonės.

 

Kaip pasirinkti apvalią medieną?

 

Kokią medieną rinktis, priklauso nuo to, kam ji planuojama naudoti. Medinių rąstinių namų statybai dažniau naudojama spygliuočių apvalioji mediena – eglės ar pušies rąstai. Tai tvirta ir atspari mediena, su kuria lengva dirbti, tačiau dėl atsparumo vandeniui pirtims gali būti pasirenkami ir drebulės rąstai.

Baldininkams itin svarbios estetinės medienos savybės: spalvos, tekstūra, mazgų ir šakų kiekis. Baldų gamybai reikalinga aukščiausios kokybės mediena, kuri apdirbimo metu nepakeistų savo savybių. Taip pat ruošiame medienos sortimentus įvairių apdailos elementų gamybai: dailylenčių, grindjuosčių, terasinių lentų ir kt. Gamintojams siūlome ilgalaikį bendradarbiavimą – esame patikimas ir profesionalus žaliavinės medienos tiekėjas.

Prastesnės kokybės apvalioji mediena gali būti smulkinama ir naudojama malkoms gaminti. Tam naudojamos visos medienos rūšys, tačiau rekomenduojama atsižvelgti ne tik į medienos kainą, bet ir į kaitrumą. Drebulės mediena pasižymi specifinėmis savybėmis – valo kaminą.

 

Medienos kokybės įvertinimas

 

Medienos vertė nustatoma pagal jos amžių, apimtį, brandumą, klasę, kaip ir žinoma, medienos rūšį. Vykdoma prekyba rąstais iš skirtingų medžių rūšių: pušų, eglių, uosių, juodalksnių, drebulių ir kt. Skirtingos rūšies medienos kainos nuolatos kinta, priklausomai nuo rinkoje vyraujančių tendencijų.

 

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti ne tik platų medienos asortimentą, bet ir suteikti kokybiškas transportavimo paslaugas. Mūsų asortimente rasite įvairių dydžių rąstus, pagal individualius užsakymus pristatysime tiek ir ten, kur reikia. Mums svarbūs Jūsų poreikiai ir lūkesčiai, todėl esame pasirengę pristatyti apvalią medieną pagal Jūsų reikalavimus:

 

  • talpą;
  • laikotarpį;
  • matmenis;
  • kokybę;
  • klasę;
  • medienos rūšis.

 

Prekiaujame įvairia žaliavine mediena: tariniais rąstais, rąsteliais, apvalia mediena, popiermedžiu, malkomis, įvairiomis kitomis medienos rūšimis, kurios gali būti pritaikytos skirtingoms reikmėms.

 

UAB MIŠKINTA rąstai – tai kaina ir kokybė viename

 

Mūsų komandą sudaro patyrę profesionalai ir specialistai. Esame orientuoti į atsakingą ir tikslingą medienos išteklių gavybą ir naudojimą, todėl savo klientams siūlome platų apvaliosios medienos asortimentą. UAB MIŠKINTA superka ir valdo miškus, todėl galime užtikrinti reikalingos medienos žaliavos tiekimą jūsų verslui. O taip pat pasirūpinsime ir krovinio pristatymu, tad visas reikalingas paslaugas gausite iš vienų rankų. Tai užtikrina, kad mediena bus pristatyta palankia kaina, o mes užtikrinsime jos kokybę.

 

Medienos pardavimo eiga

 

  • Sutariama preliminari medienos kaina;
  • įvertinama medienos būklė ir vertė;
  • išmatuojami perkamos medienos kiekiai;
  • pasirašoma pirkimo-pardavimo sutartis.

 

Medienos kokybės vertinimą atlieka ekspertai, pasitelkdami specialius kokybės vertinimo kriterijus. Sutvarkome visus reikiamus dokumentus, todėl mūsų klientams niekuo nereikia rūpintis patiems. Esant poreikiui, išsamios specialistų konsultacijos padės priimti tinkamiausius sprendimus ir išsirinkti geriausius medienos produktus už prieinamą kainą.

 

Prekyba rąstais klientui patraukliomis sąlygomis! Tiekiame rąstus ir kitokią medieną, parengiame reikiamus dokumentus ir suorganizuojame pervežimus. Susisiekite ir gaukite geriausius pasiūlymus!

 

SUSISIEKITE SU MUMIS