Miško pirkimas su žeme

Miškininkystės paslaugos

Turėti nuosavą mišką – ne tik naudinga, kartu tai pareiga, reikalaujanti didelės atsakomybės. Miškui reikia skirti dėmesio, laiko ir finansinių išteklių: pasirūpinti nuvirtusiais medžiais, naikinti kenkėjus, atlikti sanitarinius ir atsodinimo darbus. Tik rūpestingai tvarkomas miškas klestės ir plėsis. Jei neturite galimybių tinkamai rūpintis valdomu mišku, visada verta apsvarstyti galimybę jį parduoti.

Neprižiūrimas miškas nyksta, prastėja jo kokybė ir tai ne tik šio turto vertės, bet ir atsakomybės gamtai klausimas. Miškas – didelis turtas, o gyvenime nutinka įvairių situacijų. Jei šiandien neturite galimybės rūpintis valdomu mišku, visada verta apsvarstyti galimybę jį parduoti.

Miško pirkimas su žeme

Kodėl verta parduoti mišką su žeme?

 

UAB MIŠKINTA perka mišką tiek su žeme, tiek be jos (iškirtimui). Parduodami mišką su žeme, perleisite visas turimas teises, tad atsisakysite ir atsakomybės rūpintis mišku – šios pareigos atiteks naujam miško savininkui. Savo pobūdžiu miško su žeme pirkimas yra vienkartinis sandoris, akimirksniu panaikinantis visas su miško valdymu susijusias problemas. Štai kelios priežastys, kodėl verta mišką parduoti su žeme:

–          Miško su žeme pirkimas išlaisvina nuo atsakomybės ir suteikia finansinės naudos (kiek kainuoja miškas vertinama individualiai);

–          Miškas yra turtas, rišantis prie geografinės vietovės, tad pardavimas yra puiki išeitis, jei gyvenate užsienyje;

–          Norint, kad miškas atneštų naudos, į jį reikia ir investuoti, o jei tokių galimybių šiuo metu neturite – pardavimas yra geriausias būdas gauti naudos.

Miško savininkams reikia daug žinių ir patirties, jei iš savo turto norima uždirbti. Pasitarkite su UAB MIŠKINTA profesionalais, kurie įvertins situaciją ir patars, padės nuspręsti, ar miško su žeme pardavimas šiuo metu yra tinkamas pasirinkimas.

 

Kiek kainuoja miškas su žeme?

 

Miško su žeme pirkimas yra gana sudėtingas procesas, nes reikia tinkamai įvertinti kainą. Tam gali būti naudojami du būdai, kai kaina apskaičiuojama pagal plotą arba pagal tūrį. Miško tūris skaičiuojamas kietmetriais, vertinimas pagal jį laikomas pranašesniu metodu.

Apskritai, kiek kainuoja miškas, lemia daugybė veiksnių: plotas, tankumas, branda, patogi geografinė vieta, šalia esantys miestai, vandens telkiniai, privažiavimas, žemės derlingumas. Taip pat labai svarbu ir kokie medžiai auga miške – medienos kainos skiriasi, todėl skirsis ir skirtingo tipo miškų kaina. Spygliuočių miškai yra kiek brangesni už lapuočių.

 

Patikėkite savo mišką profesionalams!

 

Miško pardavimas sukelia savininkams ir nemažai moralinės atsakomybės. Juk miškas – gyvas organizmas ir net parduodami norime, kad jis žaliuotų ir klestėtų. Būtent dėl šios priežasties visada geriausia patikėti mišką į profesionalų rankas.

UAB MIŠKINTA atsakingai ir su pagarba gamtai eksploatuoja valdomus miškus. Priklausomai nuo individualių miško savybių ir būklės, jie gali būti įvairiai panaudojami. Medienos gavyba rūpinamės efektyviai ir išmaniai, kad miškas neskurstų, daug dėmesio skiriame miškų atsodinimui ir visada užtikriname tinkamą miško būklę.

 

Kodėl verta mišką su žeme parduoti mums?

 

UAB MIŠKINTA yra subūrusi profesionalių specialistų komanda ir turi daug patirties bendradarbiaujant su miškų savininkais. Miško su žeme pirkimas yra svarbi mūsų veiklos dalis, kuriai skiriame daug dėmesio. Nusprendę parduoti mišką mums, galite būti tikri, kad:

–          Gausite objektyvius ir išsamius profesionalų patarimus ir konsultacijas;

–          Pasiūlysime palankiausią rinkos kainą ir profesionaliai atliksime miško vertinimą;

–          Padėsime pasirūpinti visais reikalingais dokumentais;

–          Valdydami jūsų mišką naudosime jo išteklius sąžiningai ir atsakingai.

Norite sužinoti, kiek kainuoja miško su žeme pirkimas? Pateikite užklausą ir mūsų specialistai su susisieks aptarti pirkimo galimybių.

 

SUSISIEKITE SU MUMIS