Miško darbai

Miškininkystės paslaugos

Miškas jo savininkui yra vertingas turtas, kuris gali atnešti daug naudos. Žinoma, jei tuo mišku tinkamai rūpinatės. Neprižiūrėtas miškas gali atnešti ir nuostolį, o ilgą laiką nesirūpinant, sumažės miško vertė. Nežinote nuo ko pradėti? UAB MIŠKINTA visada pasirengusi padėti ir patarti. Atliekame įvairius miško darbus visoje Lietuvoje, tad mūsų komanda padės pasirūpinti mišku. Esame miškininkystės profesionalai, todėl mūsų patarimu galite pasitikėti.

Šiandien mišką daugelis renkasi kaip pelningą investiciją, tačiau miškininkystės sritis reikalauja specialių žinių. Mūsų teikiamos paslaugos padės įveikti visus iššūkius ir gauti pelno iš valdomo miško. Drauge pasirūpinkime, kad jūsų miškas augtų ir žaliuotų metų metus.

Miško darbai

Kokius miško darbus atliekame?

 

UAB MIŠKINTA siūlo visas su miškininkyste ir miško priežiūra susijusias paslaugas:

–          Miško valymą;

–          Miško kirtimą;

–          Medienos ir jos atliekų išvežimą;

–          Miško ištraukimą;

–          Sunkiasvorės technikos nuomą;

–          Miškovežio paslaugas;

–          Medienos paruošimą.

Esame subūrę profesionalų komandą, o darbui naudojame modernią techniką, todėl visus miško darbus atliekame profesionaliai, saugiai ir greitai. Esame patikimas kiekvieno miško savininko partneris. Visada patarsime, kaip geriausia pasirūpinti valdomu mišku ir kokie taikomi reikalavimai, o esant poreikiui padėsime sutvarkyti reikalingus dokumentus. Mes žinome, kada reikalingas miško valymas, o kada galimas jo kirtimas – padėsime užtikrinti puikią miško būklę ir gauti naudos iš savo investicijos.

 

Kada geriausia atlikti miško darbus?

 

Visada rekomenduojame pasikonsultuoti dėl miško darbų su mūsų specialistais. Prisiminkite, kad miškas yra gyvas, todėl skuba jame negalima. Nesvarbu, nusprendėte mišką valyti, kirsti ar planuojate miško ištraukimą – viskam reikia sulaukti tinkamo laiko.

Kada ir kokius miško darbus galima atlikti individualiu atveju patars mūsų specialistai. Tačiau planuojant visada reikėtų atsižvelgti į galiojantį teisinį reglamentavimą ir aplinkos apsaugos reikalavimus. Fauna ir flora yra svarbi miškininkystės dalis – turime visada paisyti miško gerovės. Ribojimai gali būti taikomi saugant retas rūšis, jie priklauso ir nuo teritorijos, kurioje yra išsidėstęs miškas.

 

Miško darbai – miško kirtimas?

 

Visi miško darbai yra susiję su medžių kirtimu, tačiau klaidinga galvoti, kad kirtimas būtinai yra žalingas miškui ar turi būti suprantamas, kaip miško naikinimas. Miško valymas, paprastai tariant, yra retinimas. Jis reikalingas, kad stipresnieji medžiai turėtų pakankamai erdvės plėstis ir augti. Be žmogaus įsikišimo brandus miškas formuotųsi labai ilgai, todėl toks valymas yra ne kas kita, kaip pagalba miškui.

Skiriamos kelios miško kirtimo rūšys: pagrindiniai, ugdomieji, sanitariniai ir specialieji. Koks kirtimas reikalingas, nustatys mūsų specialistas, kuris įvertins mišką ir patars, kokios paslaugos šiuo metu gali būti suteikiamos. Svarbu suvokti, kad miško kirtimas nėra blogas darbas – jei jis atliekamas tinkamai ir atsakingai, tampa nauda ir žmogui, ir gamtai.

 

Tinkamos technikos pasirinkimas

 

Atliekant miško darbus itin daug dėmesio turi būti skiriama saugumui. Miško darbai pripažįstami vienais rizikingiausių, todėl geriausiu pasirinkimu visada yra profesionalų paslaugos. Vis dėlto nusprendus padirbėti savarankiškai, būtinai pasitarkite su mūsų specialistais dėl įrangos nuomos ir saugumą užtikrinančių kriterijų.

Mūsų teikiamos paslaugos yra prieinamos miškų savininkams visoje Lietuvoje. Siūlome modernios ir miškininkystės poreikiams pritaikytos technikos nuomą bei sunkiosios technikos pervežimą. Klientų patogumui suteikiama galimybė rinktis tiek visą paslaugų komplektą, tiek  ir pavienes paslaugas.

Šiandien miško darbai atliekami naudojant įvairią techniką. Remdamiesi savo žiniomis ir praktine patirtimi, atrinkome tai, kas padeda dirbti greitai, sklandžiai ir efektyviai. Naudojame modernią ir universalią techniką, todėl visi miško darbai mūsų komandos yra atliekami operatyviai ir kokybiškai. Tokią pačią techniką ir nuomojame, tad visada esame pasirengę padėti rūpinantis mišku.

 

Rinkitės miško darbų profesionalus

 

Miškas – brangi ir daug naudos galinti atnešti investicija, todėl visus su juo susijusius sprendimus priimkite pagrįstai ir gerai apgalvoję. Gamtai žalą padaryti lengva, tačiau ją atstatyti – sunku, o kartais ir neįmanoma. Būdami miškų savininkais mes turime prisiimti atsakomybę ir rūpintis savo mišku tinkamai.

Rinkdamiesi profesionalias UAB MIŠKINTA paslaugas visada laimėsite. Mes dirbame atsakingai ir orientuojamės į ilgalaikius rezultatus. Nesiekiame greitos naudos ir nepatariame jos siekti mūsų klientams. Atsakingos ir profesionalios miškininkų paslaugos – tai kokybės garantija jums.

 

SUSISIEKITE SU MUMIS