Miško pirkimas be žemės

Miškininkystės paslaugos

Esate miško savininkas ir norite iš savo turto gauti finansinės naudos? Norite tinkamai pasirūpinti savo valdomu mišku, tačiau neturite tam finansinių išteklių? Mūsų siūlomas miško be žemės pirkimas tokiais atvejais gali būti puikia išeitimi. Pasitarkite su mūsų specialistais, ar jūsų miškas yra tinkamas kirtimui – ribojimai taikomi saugomose teritorijose, priklauso nuo miško brandos ir kitų veiksnių.

Parduodami mišką be žemės, parduosite tik medieną. Bendradarbiaujant su profesionalais, nereikės sukti galvos dėl kirtimo organizavimo, dokumentų ir kitų smulkmenų. Šis miško pardavimo būdas leidžia gauti finansinės naudos ir išsaugoti miško nuosavybės teises.

Miško pirkimas be žemės

Kada naudingas miško be žemės pardavimas?

UAB MIŠKINTA perka mišką su žeme ir be jos. Antrasis būdas yra patogesnis tiems savininkams, kurie nori iš savo valdomo turto gauti finansinės naudos išsaugodami visas savo teises. Štai esminiai bruožai, kuriais pasižymi miško be žemės pirkimas:

–          Miško savininkai išsaugo visas teises, tačiau suteikia teisė savo mišką panaudoti medienos gavybai;

–          Miško kirtimas atliekamas laikantis visų taisyklių ir reikalavimų;

–          Miško savininkas gauna finansinę naudą.

Jei svarstote apie miško pardavimą, būtinai įvertinkite ir galimybę jį parduoti be žemės. Tai gali būti puikia išeitimi, kuri leis išsaugoti mišką savo rankose ir gauti reikalingų finansinių išteklių. Periodiškai parduodant mišką iškirtimui, galima gauti nuolatinių pajamų. Po kirtimo mišką galima atsodinti ir po kurio laiko vėl iškirsti arba tiesiog parduoti su žeme.

Miško be žemės pirkimas yra abipusiai naudingas tiek pirkėjui, tiek pardavėjui. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad savininkui išlieka pareiga ir toliau tvarkyti bei prižiūrėti mišką, jį atsodinti bei mokėti miško mokesčius.

Kiek kainuoja miškas iškirtimui?

Miško be žemės pirkimas reikalauja kuo tikslesnio kainos nustatymo. Paprastai naudojami du metodai, kai vertinama pagal plotą arba tūrį (pastarasis būdas naudojamas dažniau). Tiksliai pasakyti, miško be žemės kainą sudėtinga, nes reikia įvertinti įvairius veiksnius: miško, plotą, tankumą, kokie medžiai auga, kokia medelyno branda, miško lokaciją, privažiavimą ir kt.

Parduodant mišką su žeme dar vertinami ir netoliese esantys objektai – miestai, vandens telkiniai. Tuo tarpu miško be žemės pirkimui labai svarbus yra privažiavimas. Jei privažiuoti prie kirtavietės bus sudėtinga arba jokio privažiavimo apskritai nėra, miško kaina bus mažesnė.

Parduokite mišką iškirtimui mums!

Planuojate miško be žemės pardavimą? Pasikonsultuokite su UAB MIŠKINTA profesionalų komanda, kuri patars, kokius sprendimus geriausia priimti. Mes siūlome bendradarbiauti, o miško be žemės pirkimas yra labai svarbi mūsų veiklos dalis.

Miškų savininkams užtikriname puikią rinkos vertę ir garantuojame atsakingą bei visus reikalavimus atitinkantį miško kirtimą. Bendradarbiaujant su mūsų komanda nereikės sukti galvos dėl būtinų darbų, miškotvarkos projekto parengimo ir leidimų – visais dokumentais padėsime pasirūpinti.

 

SUSISIEKITE SU MUMIS