Medienos išvežimas

Miškininkystės paslaugos

Medienos išvežimas iš miško gali atrodyti paprasta užduotimi, tačiau daugelis miškų savininkų neįvertina didelio krovinio svorio ir sudėtingo sunkiosios technikos manevravimo miške. Dėl to visada siūlome apie medienos išvežimą pagalvoti iš karto, jau planuojant kirtimą. Vis dėlto jei kirtimas jau įvyko ir medieną reikia išvežti, kreipkitės ir kiekvienu atveju rasime geriausią sprendimą.

Miškų savininkų patogumui taip pat siūlome ir kitas susijusias paslaugas: miško valymą, kirtimą, ištraukimą, sunkiosios technikos transportavimą. Naudojame universalią modernią techniką, todėl joks medienos išvežimas iš miško mums nebaisus – esame profesionalai ir visada rasime tinkamiausią sprendimą.

Medienos išvežimas

Kokias medienos išvežimo paslaugas teikiame?

 

UAB MIŠKINTA siūlo nukirstos medienos išvežimą iš miško, o esant poreikiui gali pasirūpinti ir miško ištraukimu bei miško ir kirtimu. Taip pat siūlome ir medienos atliekų išvežimą, miškovežio ir miško pervežimo paslaugas. Mūsų technikos parkas yra universalus ir įvairus, todėl galime pervežti įvairių gabaritų ir svorio medienos krovinius, o taip pat siūlome ir negabaritinių krovinių pervežimą.

Visas miško pervežimo paslaugas atliekame kokybiškai ir atsakingai, tausodami jūsų mišką ir pasirinkdami optimaliausius sprendimus. Esame savo srities profesionalai, todėl žinome, su kokiomis problemomis miške gali tekti susidurti, todėl iš anksto detaliai planuojame procesą ir pasirengiame netikėtumams, kad medienos išvežimas vyktų sklandžiai.

 

Kokia technika reikalinga medienos išvežimui?

 

Dirbant miške, daug iššūkių gali sukelti privažiavimas prie kirtavietės. Siauri miško keliukai, mažas pravažumas ir klampynės sunkiajam transportui su kroviniu gali būti neįveikiama užduotimi. Tačiau kad medienos išvežimas iš miško būtų sklandus, pasirūpinome universalia technika. Įvertiname vietovę ir atsižvelgdami į jos specifiką panaudojame specialią transportavimo ir krovimo techniką.

Medieną saugiai ir greitai pristatysime į tikslinę vietą. Siekdami, kad procesas būtų sklandus, daug dėmesio skiriame logistiniams sprendimams ir atidžiai suplanuojame optimaliausią maršrutą. Dirbame kokybiškai ir esame savo srities profesionalai, todėl medienos krovinį iš miško pristatysime sutartu laiku.

 

Kas lemia medienos išvežimo kainą?

 

Medienos išvežimo kainą lemia daugybė veiksnių. Vienas svarbiausių yra medienos, kurią reikia pervežti, tūris ir krovinio bendrasis svoris. Reikia atsižvelgti į tai, kad gali prireikti medieną smulkinti į segmentus. Taip pat svarbios ir privažiavimo prie kirtavietės sąlygos – kai yra galimybė privažiuoti su didele miškovežio priekaba, pervežimo darbai vyks greičiau. Taip pat svarbūs ir atstumai, kainai įtakos turi visas medienos pervežimo planas. Mūsų specialistai atliks planavimo darbus – taip pat būtina įvertinti ir bendrajam sąstato svoriui taikomus ribojimus.

UAB MIŠKINTA yra subūrusi didelę patirtį turinčių profesionalų komandą, todėl galime miškų savininkams pasiūlyti geriausius sprendimus. Visada užtikriname aukštą paslaugų kokybę ir optimalią kainą, o jūsų medieną tikslinę vietą pasieks laiku ir saugiai.

 

SUSISIEKITE SU MUMIS